Poraz fudbalera Borca u prvoj proveri

Fudbaleri Borca su danas odigrali prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone. Izabranici Igora Spasića su u Kragujevcu poraženi od Radničkog rezultatom 2:1. Jedini gol za Borac je postigao Lazar Romanić u 60.minutu za izjednačenje, ali su Kragujevčani ipak stigli do pobede.

Domaći su poveli golom Maksimovića u 41. minutu igre. Prednost Radničkog trajala je do 50. minuta, kada su Čačani izjednačili preko Romanića. Kragujevčani do pobede dolaze u poslednjim trenucima utakmice, a strelac je bio Vasilije Veljko Milovanović iz penala.

Borac je utakmicu počeo u sastavu: Tasić, Vidović, Vasilić, Dupovac, V.Filipović, Zoćević, Čađenović, S.Filipopvić, Knežević, Stamenić i Lima. Igrali su još: Maslarević, Urošević, Nedeljković, Janković, Romanić, Kovačević, Ristić, Tripković i Sekulić.

Narednu proveru igrači Borca imaju u sredu protiv Radnika iz Surdulice. Taj meč se igra u Staroj Pazovi, dok će izabranici Igora Spasića u petak ugostiti Crnogorskog prvoligaša ekipu Dečića.

Dobro došli na portal Direkt.rs, preuzimanje svih vesti je dozvoljeno uz navođenje izvora. Molimo Vas da nas kontaktirate za označavanje autora ili uklanjanje fotografija na [email protected] Svi komentari koji budu poslati moraju biti pregledani od strane administratora. Uvredljivi komentari biće odmah izbrisani, dok ostali komentari mogu biti uređeni ili cenzurisani zavisno od njihovog sadržaja.