Oglasi za posao

Kompanija Obradović-AM-company o.d. posluje od 2004. godine, kao uspešna porodična firma sa konstantnim rastom prodaje. Bavi se distribucijom kozmetike, parfema i kozmetičkog pribora. Više informacija i asortiman proizvoda možete pogledati OVDE. Potreban im je – Komercijalista na terenu (Istočna Srbija, Zapadna Srbija, Južna Srbija).

Opis posla:

  • Terenski obilazak postojećih kupaca
  • Unapređenje prodajnih rezultata i širenje mreže kupaca
  • Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva na dnevnom nivou
  • Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije
  • Sprovođenje marketinških aktivnosti na terenu
  • Odgovornost za naplatu

Uslovi za kandidate:

  • Obrazovanje SSS
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima prodaje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost, odlučnost, zrelost, timski rad

Rok za konkurisanje: 24.02.2018. Da biste aplicirali za ovaj posao, kliknite OVDE.

Firma Baterflaj d.o.o. iz Užica, ekskluzivni zastupnik profesionalnih brendova za negu kose: LAKME Barselona i OYSTER Italija, za Srbiju, raspisuje oglas za sledeću poziciju – Menadžer prodaje – terenski komercijalista (Beograd, Centralni region (Šumadijsko-podunavski okrug) i Zapadnu Srbiju).

Odgovornosti:

  • Prodaja proizvoda u skladu sa postojećom politikom prodaje i obezbeđivanje validne dokumentacije.
  • Širenje i održavanje postojeće mreže kupaca.
  • Naplata dospelih potraživanja.
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta o aktivnostima konkurencije.
  • Pozicioniranje proizvoda.
  • Ciljna grupa: frizerski saloni, parfimerije, drogerije, apoteke.

Uslovi:

  • Obavezno iskustvo u prodaji kozmetike za negu kose najmanje od 1 do 3 godine
  • Prednost imaju kandidati koji već imaju iskustva u ovom poslu
  • Posedovanje diplome srednje četvorogodišnje škole, više škole ili fakulteta.
  • Izuzetno razvijene sposobnosti komunikacije.
  • Veštine pregovaranja sa klijentima, prodornost i samoinicijativnost.
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket).
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.
  • Obavezno posedovanje sopstvenog vozila.

Ukoliko želite da budete deo tima uspešnih, molimo vas da pošaljete vaš CV sa slikom obavezno elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 08.02.2018. Da biste aplicirali za ovaj posao, kliknite OVDE.

ITC Investment Trust Company d.o.o.
Preduzeću Tesla Centar za prodaju putem direktnog marketinga potreban – Komercijalista (prodavac na terenu) – prezenter (Za putovanje potreban je sopstveni automobil; mesto rada: Kraljevo, Kragujevac, Čačak, Kruševac, Niš).

Uslovi;

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo

Prijave slati elektronski.

Rok za konkurisanje: 03.03.2018. Da biste aplicirali za ovaj posao, kliknite OVDE.

Inex plus d.o.o.
Naziv posla: Službenik fizičko tehničkog obezbeđenja

Opis posla:

  • Obilazak, čuvanje objekata komitenata
  • Smenski rad u zavisnosti od potrebe posla

Stručna sprema:

  • SSS

Broj izvršilaca:

  • više od 10

Potrebno je da kandidat poseduje:

  • minimum srednju stručnu spremu
  • izvod iz kaznene evidencije (uverenje iz MUP-a)
  • uverenje iz suda (da kandidat nije pod istragom)
  • uverenje o državljanstvu (da je kandidat državljanin Republike Srbije)

  • obaveznu licencu za službenika obezbeđenja LF1 ili LF2
  • uverenje za bezbedno rukovanje vatrenim oružjem
  • stručni ispit iz protiv-požarne zaštite

Prednost imaju kandidati sa lincencom za službenika obezbedjenja LF1 ili LF2. Za Beograd javljanje kandidata lično na adresu Humska 3c od 08-16h radnim danima.

Rok za konkurisanje: 28.02.2018. Da biste aplicirali za ovaj posao, kliknite OVDE.

Olimpija 90-e d.o.o.
Knjigovođa

Uslovi:

  • VII/1, VI ili IV stepen stručne spreme , diplomirani ekonomista, ekonomista ili ekonomski tehničar,
  • na neodređeno vreme uz probni rad od tri meseca,
  • poželjno radno iskustvo,
  • poznavanje rada na računaru (Microsoft office),
  • poželjno poznavanje engleskog jezika,
  • vozačka dozvola „B“ kategorije,
  • poznavanje dvojnog knjigovodstva,
  • izrada završnih računa, obračunskih perioda, obračun PDV-a

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje radne biografije na email: [email protected], javiti se na kontakt telefon 032/310-660 ili doći lično u prostorije poslodavca do 16h. Adresa poslodavca: 32000 Čačak, Sinđelićeva broj 32.

Rok za konkurisanje: 09.02.2018. Da biste aplicirali za ovaj posao, kliknite OVDE.

Dobro došli na portal Direkt.rs, preuzimanje svih vesti je dozvoljeno uz navođenje izvora. Molimo Vas da nas kontaktirate za označavanje autora ili uklanjanje fotografija na [email protected] Svi komentari koji budu poslati moraju biti pregledani od strane administratora. Uvredljivi komentari biće odmah izbrisani, dok ostali komentari mogu biti uređeni ili cenzurisani zavisno od njihovog sadržaja.