Fudbaleri Borca ubedljivi protiv Dečića

Borac je u četvrtoj kontrolnoj utakmici ostavio do sada najbolji utisak. Ekipa Igora Spasića je u svim elementima igre nadigrala Crnogorskog prvoligaša Dečića i zasluženo slavila rezultatom 3:0.

Od samog početka utakmice Borac je zagospodario terenom sa veštačkom travom. U prvom poluvremenu Dupovac i Čađenović su zatresli mrežu pa se na odmor otišlo sa rezultatom 2:0. I u nastavku utakmice slična slika na terenu. Od velikog broja šansi Lima jednu pretvara u pogodak za konačnih 3:0.

Poslednjeplasirani tim prve lige Crne Gore je danas bio nejak rival timu Borca, koji nastavlja sa radom u Čačku do početka prolećnog dela sezone koji je zakazan za 17.februar.