Čačak: Poražen Borac od ekipe Mladost 2:1

Fudbaleri Borca su danas na Gradskom stadionu kraj Morave, poraženi sa 2:1 od ekipe Mladosti u 22.vanrednom kolu Superlige Srbije. Na taj način, Čačani su na neslavan način spustili zavesu na jesenji deo sezone.

Izabranici Igora Spasića došli su u vođstvo u 19.minutu meča, posle fantastične akcije i asistencije mladog Lazara Romanića. Loptu u mrežu prosledio je Saša Filipović. Samo dva minuta kasnije, Lučanci su uspeli da izjednače, preko Stefana Golubovića.

U drugom delu meča gosti su imali više snage i koncentracije i za to bili nagrađeni u 76.minutu, kada je Radivojević postigao gol vredan sva tri boda. Kao domaćin, nije se proslavila ni ekipa Javora koja je poražena od Napretka sa 1:0, golom Đenića.